Opinie klientów

Zebraliśmy w tym miejscu, na tej stronie, opinie o naszych usługach, podziękowania od klientów. W ciągu dwudziestu lat funkcjonowania serwisu „troszeczkę” się tego zebrało. 🙂 Były okresy, że przychodziło do nas po sto maili dziennie, a prac pisaliśmy po 50 000 stron rocznie.

Oczywiście, wszystkich opinii nie damy rady przepisać, zbyt dużo zajęłoby to czasu, ale myślimy, że próbka będzie reprezentatywna.

Nie to, że wszystkie opinie są dobre, wyśmienite – w niektórych wypadkach klienci mieli uwagi. I jeśli te uwagi były obiektywne, miały pokrycie w rzeczywistości, to też je zamieściliśmy. Czasami z naszą odpowiedzią.

Niektóre opinie były też do siebie zbyt podobne, aby był sens je wszystkie zamieszczać.

Zapraszamy do lektury.

Witam. Tekst jest super. Przelew wysłałem, przejdzie jutro sesją ok. godziny 12.

Korzystałem już kiedyś z Waszych usługi byłem zadowolony, stąd moje pytanie: czy na piątek 11 stycznia uda się napisać prace w temacie…

Praca mi się podoba. Mam tam kilka uwag (na czerwono). Postawiłem też kilka pytań np. koordynacja czego? Bo nie wiedziałem.

Witam serdecznie,
panie Andrzeju w treści pracy jest dużo literówek, brakuje czasem końcowych wyrazów zdania, czasem źle odmienione są słowa. Prosiłbym aby to poprawić i dalej będę konsultował pracę pod względem merytorycznym. Jak już będzie całkowicie w porządku umówimy się na dalsze rozdziały. Mam nadzieję, że praca jest w 100 procentach niepowtarzalna. Jeżeli byłoby to możliwe prosiłbym o przesłanie poprawionego rozdziału do piątku do 17. Mam nadzieję, że nie sprawię wielkiego kłopotu.
Pozdrawiam
Marcin
Nasza odpowiedź: Poprawimy pracę na czwartek. Przepraszamy za te błędy, czasami biorą się one właśnie z tego, że staramy się, aby praca była w 100 procentach niepowtarzalna i przy przeredagowywaniu tekstu czasami „nie trafiamy” z odmianą. Jeśli mamy dużo czasu, to takie rzeczy nie mają miejsca, a tu termin był wyjątkowo ekspresowy. Pozdrawiamy serdecznie

Z wielką przyjemnością przeczytałem to co Pani mi przesłała.

Witam!
Dziękuję za odpowiedź, ale jednak obędzie się bez dodatkowych poprawek.
Jestem zadowolona z waszych usług, dlatego poleciłam Was znajomym. Jedna koleżanka już chyba pisała do Was w sprawie napisania pracy zaliczeniowej, a kolejna pewnie się odezwie niebawem.
jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam
Ania

Wielkie dzięki! Uratowaliście mi życie!

Czasami występujące imiona bohaterów zostały zmienione 🙂  Jak Państwo pewnie zauważyli, dość nietypowe to były opinie, bardziej interakcje z nami… Jest ich od groma i moglibyśmy pokazać ich jeszcze dużo, ale przeglądanie tych wszystkich maili zajmuje zbyt wiele czasu, wywołuje wiele wspomnień. Musimy też uważać, aby dane klientów były zanonimizowane. Poza tym są one wszystkie zabezpieczone, zaszyfrowane i nie czytamy ich na pierwszym lepszym podłączonym do Internetu komputerze.

4.3/5 - (7 votes)