O NAS

Jesteśmy osobami świadczącymi usługi edukacyjne i szkoleniowe. Naszym celem jest wsparcie osób piszących swoje prace magisterskie, prace licencjackie, prace dyplomowe i inne prace naukowe. Zamawiając w naszym serwisie opracowanie można mieć pewność, że wykonana usługa będzie spełniała wymogi obowiązujące na polskich uczelniach.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie pomocy przy pisaniu prac (prac magisterskich, licencjackich, zaliczeniowych i innych tekstów naukowych). Nasz zespół to wysoko wykwalifikowani specjaliści, posiadający obszerną wiedzę.

Kim jesteśmy? Jakie osoby są w naszym zespole?

W ciągu już blisko dwudziestu lat – co roku musimy aktualizować tę informację 🙂  – przez nas serwis przewinęło się kilkadziesiąt osób. Niektóre pracowały kilka miesięcy, niektóre kilka lat, a niektóre są z nami do dziś.

To dość specyficzna praca, która wymaga pewnych cech charakteru – jeśli ma sprawiać przyjemność i jeśli ma się w niej wytrzymać tak długo. Z jednej strony jest monotonna, bo jednak tematy prac się powtarzają, a nawet jeśli się nie powtarzają, to np. metodologia jest podobna, podstawy teoretyczne też. Z drugiej strony bywa stresująca – są ustalone terminy, trzeba skończyć pisanie na dany dzień, a tu nagle zjawia się klient z poprawkami i wywraca terminarz do góry nogami.

Jest też stresująca jeszcze z jednego powodu – nie każdemu się rodzaj naszej działalności podoba. Ok, rozumiemy to. Jednak wizyta policji, przeszukanie – na każdym zostawia piętno. Przez to też przechodziliśmy. Każdego roku interesują się też nami dziennikarze – piszą, pytają, potrafią przyjść z ukrytą kamerą. I w takich warunkach musimy pracować, a klientom się później wydaje, że  30 zł za stronę to dużo.

Ok. Po tym przydługim wstępie, trzeba by w końcu powiedzieć kto jest w naszym zespole, kto został.

Jest Artur. Artur jest prawnikiem i Artur pracuje z nami od samego początku. Robił doktorat z prawa, ale przerwał. Mówi, że jeszcze do tego wróci. Oprócz prawa pisze prace z administracji i na niektóre tematy z dość nowego kierunku – bezpieczeństwa.

Jest Aleksandra. Aleksandra skończyła ekonomię na warszawskiej SGH i oczywiście, pisze prace z ekonomii, robi analizy ekonomiczne i finansowe – pisze też prace z finansów, czasami z zarządzania. Akurat zarządzanie nie jest  zbyt trudnym kierunkiem, jej wiedza ekonomiczna wystarcza w zupełności.

W tym miejscu można dodać, że przez te wszystkie lata pisania większość naszych pracowników musiała pisać również prace na tematy nie do końca związane z kierunkiem ukończonych przez nich studiów. Są okresy, gdy zleceń jest mniej – takim okresem są np. wakacje i w wakacje są urlopy, więc jeśli specjalista z zarządzania jest na urlopie, to prace pisze osoba po ekonomii i radzi sobie całkiem nieźle. Przez te wszystkie lata pracuje się z podręcznikami, prasą branżową, literaturą naukową – to takie studia, tyle, że samodzielne.

Rozpisałem się. Więc już teraz pokrótce. Jest Magdalena – skończyła pedagogikę. Jest Anna – bankowość i rachunkowość (wcześniej pracowała w banku, podyplomowo skończyła rachunkowość). Marcin – politologia, stosunki międzynarodowe i socjologia. Ewa – polonistyka i nasz korektor. Druga Magda – hotelarstwo i turystyka. Z psychologii była Dorota, ale odeszła z pracy – ewentualnie możemy dać do niej kontakt.